3DMS Usługi informatyczne Bolesławiec
3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS
3DMS Usługi informatyczne
STRONA W BUDOWIE !


Serwis komputerowy w promieniu do 100 km od Bolesławca

Jako Bolesławiecka firma 3DMS oferuje usługi serwisu komputerowego w promieniu nawet do 100 km od Bolesławca. Z naszej strony możliwy jest jednorazowy dojazd do Państwa jak i też stała realizacja usług informatycznych. Oprócz typowego serwisu komputerowego dla firm i osób prywatnych polecamy Państwu kompleksową obsługę informatyczną - modernizacje sieci komputerowej, konfiguracje stanowisk pracy, wdrażanie nowych urządzeń do firmy, instalacja i konfiguracja oprogramowania czy szkolenie dla Państwa z zakresu użytkowanych w Państwa firmie programów. Działamy na terenie województwa Lubuskiego i Dolnośląskiego. Nasze usługi informatyczne z powodzeniem świadczymy w takich miejscowościach jak Lubań, Gryfów Śląski, Zgorzelec, Pieńsk, Godzieszów, Węgliniec, Jelenia Góra, Lwówek Śląski, Złotoryja, Legnica, Chojnów, Lubin, Przemków, Szprotawa, Nowa Sól, Żagań, Żary i inne miejscowości w promieniu do 100 km od Bolesławca (istnieje również możliwość realizacji usługi w dalszej odległosci od Bolesławca).

W ramach serwisu komputerowego oferujemy wszystkie typowe (jak i też nie typowe) usługi związane z pracą komputerów i urządzeń peryferyjnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS
3DMS Usługi informatyczne

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla celów usługi Google Analytics. Pliki Cookies mogą Państwo wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Jeśli tego Państwo nie zrobią, i przeglądają naszą stronę to tym samym akceptują Państwo używanie tych plików.