3DMS Usługi informatyczne Bolesławiec
3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS
3DMS Usługi informatyczne
STRONA W BUDOWIE !

Serwis komputerowy Bolesławiec i okolice

Firma 3DMS oferuje Państwu serwis komputerowy z możliwością realizacji usługi bezpośrednio u klienta (bezpłatny dojazd na terenie Bolesławca). Czynności z zakresu serwisu komputerowego realizowane przez naszą firmę to:
- Reinstalowanie, naprawianie i optymalizowanie systemów operacyjnych,
- Kasowanie szkodliwego oprogramowania,
- Odzyskiwanie skasowanych danych,
- Konfiguracja urządzeń peryferyjnych (routerów, drukarek i inne),
- Konfiguracja sieci LAN i WAN,
- Wymiana napędów, dysków, kości pamięci, kart rozszerzeń i innych podzespołów komputerowych w urządzeniach stacjonarnych i laptopach,
- Oraz inne usługi związane serwisem komputerowym.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

3DMS posiada duże doświadczenie w różnego rodzaju usługach informatycznych, w tym również w serwisowaniu komputerów. Jesteśmy firmą świadczącą usługi serwisu komputerowego od ponad 5 lat. Obsługujemy firmy i klientów prywatnych. Oferujemy wysoką skuteczność, fachowość i uczciwość w podejściu do Klienta. Cennym atutem są również przystępne ceny. Aktualnie koszt usługi serwisu komputerowego u klienta (na terenie Bolesławca) zaczyna się już od kwoty 40 zł za kompletną usługę. Aby skorzystać z usług firmy prosimy o kontakt telefoniczny (668933299) lub przez formularz kontaktowy (dział kontakt). Oferujemy serwis komputerowy w Bolesławcu jak i też w miejscowościach w promieniu do 100 km od Bolesławca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS 3DMS
3DMS Usługi informatyczne

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla celów usługi Google Analytics. Pliki Cookies mogą Państwo wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Jeśli tego Państwo nie zrobią, i przeglądają naszą stronę to tym samym akceptują Państwo używanie tych plików.